فایل ورد بهينه سازي عملکرد واحدهاي توليد پراکنده در يک بازار رقابتي با ترکيب تئوري بازي و الگوريتم تکاملي

لینک دانلود

فایل ورد بهينه سازي عملکرد واحدهاي توليد پراکنده در يک بازار رقابتي با ترکيب تئوري بازي و الگوريتم تکاملي دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بهينه سازي عملکرد واحدهاي توليد پراکنده در يک بازار رقابتي با ترکيب تئوري بازي و الگوريتم تکاملي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بهينه سازي عملکرد واحدهاي توليد پراکنده در يک بازار رقابتي با ترکيب تئوري بازي و الگوريتم تکاملي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بهينه سازي عملکرد واحدهاي توليد پراکنده در يک بازار رقابتي با ترکيب تئوري بازي و الگوريتم تکاملي :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : كيفيت و بهره وري در صنعت برق ايران

تعداد صفحات :13

استفاده از منابع تولید پراکنده (DG) بعنوان یک عامل مهم در بهبود جنبه های فنی و اقتصادی سیستم های توزیع مطرح می شود. با این حال تحقیقات کمی در رابطه با بهینه سازی همزمان جایابی و عملکرد DGها وجود دارد. در این مقاله یک روش جدید در دو فاز برای پیدا کردن همزمان مکان و عملکرد بهینه DGها پیشنهاد می گردد. در فاز1، مساله جایابی DG بصورت یک مساله چند هدفه فرموله شده است که این اهداف شامل کاهش تلفات توان اکتیو، بهبود پروفیل ولتاژ و بهبود ولتاژ می باشد سپس این مساله چند هدفه با استفاده از الگوریتم بهینه سازی چندهدفه ازدحام ذرات (MPSO)، توسعه داده شده، حل می شود و محل بهینه DG تعیین می گردد. در فاز2 درامد صاحبان DG به همراه کل پرداخت شرکت توزیع به کمک یک روش بهینه سازی دوسطحی محاسبه می شود. قیمت بهینه فروش واحد ها به کمک نظریه بازی محاسبه می گردد. روش پیشنهادی برای سیستم 33 باسه در محیط نرم افزار MATLAB اجرا شده و نتایج آن با الگوریتم PSO و GA مقایسه می شود و نتایج کارایی روش پیشنهادی را نشان می دهد.
كلید واژه: جایابی تولید پراکنده (DG)، نظریه بازی، بهینه سازی چند هدفه، بهینه سازی چندمنظوره ی ازدحام ذرات (MPSO)، قیمت قرارداد، شاخص پایداری ولتاژ (VSI)

توضیحات بیشتر