فایل ورد ارائه الگوي جديد تخصيص توان در ريزشبکه الکتريکي مجزا از شبکه جهت بهبود بهره وري از منابع توليد پراکنده

لینک دانلود

فایل ورد ارائه الگوي جديد تخصيص توان در ريزشبکه الکتريکي مجزا از شبکه جهت بهبود بهره وري از منابع توليد پراکنده دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد ارائه الگوي جديد تخصيص توان در ريزشبکه الکتريکي مجزا از شبکه جهت بهبود بهره وري از منابع توليد پراکنده کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد ارائه الگوي جديد تخصيص توان در ريزشبکه الکتريکي مجزا از شبکه جهت بهبود بهره وري از منابع توليد پراکنده،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد ارائه الگوي جديد تخصيص توان در ريزشبکه الکتريکي مجزا از شبکه جهت بهبود بهره وري از منابع توليد پراکنده :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : كيفيت و بهره وري در صنعت برق ايران

تعداد صفحات :16

در این مقاله، الگوی جدیدی از تخصیص توان بین منابع تولید پراکنده در ریزشبکه جزیره ای ارائه می شود. با توجه به وجود منابع دارای تاخیر در تولید توان نظیر پیل سوختی، با استفاده از ساختار کنترل توان معرفی شده می توان توانایی ریزشبکه برای مواجهه با انواع سناریوهای تغییر بار را افزایش داد. روش جدید نیاز به بکارگیری از ذخیره سازهای انرژی نظیر باتری ها و سوپرخازن ها در کنار منابع دارای تاخیر زمانی در تولید توان را که در روش های پیشین متداول است، مرتفع می سازد و بهره وری از منابع و ظرفیت موجود در ریزشبکه را ارتقا می بخشد. با استفاده از مکانیزم معرفی شده، تغییر بار در ریزشبکه به طور خودکار تشخیص داده شده وکنترل کننده در طول زمان گذرای منبع تا رسیدن به حد توان مطلوب وارد عمل می شود. همچنین کنترل کننده های ولتاژ و جریان استفاده شده در کنار کنترل کننده توان، موجب پاسخ گذاری مطلوب ریزشبکه در شرایط تغییر آنی در بارسیستم می شوند. به منظور ارزیابی الگوی پیشنهادی، ریزشبکه نمونه شبیه سازی و مورد آزمایش قرار می گیرد. نتایج شبیه سازی به خوبی نشان دهنده بهبود تخصیص توان و حفظ پایداری فرکانسی در ریزشبکه است. در نهایت با انجام مقایسه فنی و اقتصادی، برتری روش پیشنهادی نسبت به روش متداول پیشین کنترل توان در ریزشبکه نشان داده خواهد شد.
كلید واژه: تولید پراکنده، تخصیص توان، ریزشبکه جزیره ای، کنترل کننده ولتاژ و جریان

توضیحات بیشتر